Україна зіграла внічию з Сербією у матчі відбору на ЧС з футзалу

Збірна України з футзалу зіграла внічию з Сербією у формально домашньому матчі четвертого туру елітного раунду відбору на чемпіонат світу-2024 – 1:1.

Команді Олександра Косенка не вдалося повторити успіх, здобутий 6 жовтня у виїзному поєдинку з цим же суперником. Нагадаємо, тоді українська команда розгромила сербів із рахунком 6:1.

Цього разу гра для наших співвітчизників складалася значно складніше. Сербія зуміла виграти першу половину матчу, який проходив у угорському Беретьйоуйфалу. На 17-й хвилині відзначився Страхиня Петров.

Українцям вдалося зрівняти рахунок після перерви – м’яч на рахунку Євгенія Жука. Але на більше підопічних Косенка не вистачило.

Нічия дозволила Україні набрати 7 очок та тимчасово очолити групу B.

Нашій національній команді залишилося зіграти два матчі у рамках відбору ЧС. Обидва відбудуться у грудні – у них Україна протистоятиме командам Польщі та Бельгії.

Зазначимо, що чемпіонат світу з футзалу пройде в Узбекистані з 14 вересня по 6 жовтня 2024 року.