Калініна переграла Снігур у першому колі WTA 250 в Істборні
Українська тенісистка Ангеліна Калініна здолала співвітчизницю Дарію Снігур у першому колі WTA 250 в Істборні.
Стартовий сет розпочався невдало для Калініної, яка одразу втратила свою подачу, втім, уже в четвертому геймі Ангеліна зуміла зробити зворотний брейк і зрівняти рахунок. Надалі тенісистки ще двічі обмінялися брейками, а доля партії вирішувалася на тайбрейку, де сильнішою виявилася Калініна.
У другому сеті вирішальним став 11-й гейм. На подачі Дарії, Калініна використала третій брейкпойнт і вийшла вперед. Після цього Ангеліна впевнено подала на матч та завершила партію з рахунком 7:5.
Поєдинок тривав 1 годину 55 хвилин. Снігур записала до активу три ейси, допустила п’ять подвійних помилок і реалізувала чотири з восьми брейкпойнтів. Калініна виконала два ейси, сім разів помилилася на подачі та використала п’ять із 12 шансів на брейк.
Ангеліна Калініна (Україна) — Дарія Снігур (Україна) 2:0 (7:6 (1), 7:5)
У наступному раунді суперницею Калініної стане переможниця матчу між американкою Маккартні Кесслер та австралійкою Дар’єю Касаткіною. Турнір в Істборні проходитиме з 22 до 27 червня.
Читайте також:
- Снігур вийшла в основну сітку WTA 250 в Істборні
- Серена Вільямс отримала вайлдкард для Вімблдону-2026 в одиночному розряді