Снігур вийшла в основну сітку WTA 250 в Істборні
Українська тенісистка Дарія Снігур пробилася до основної сітки турніру WTA 250 в Істборні. У фіналі кваліфікації Снігур зіграла із хорваткою Петрою Марчинко.
У першому сеті Дарія зробила один брейк та перемогла 6:4. У другій партії українка також була сильнішою, віддавши суперниці лише два гейми – 6:2.
Матч тривав годину та 15 хвилин. За поєдинок Снігур 1 раз подала навиліт, обійшлася без подвійних помилок та зробила 3 брейки. Її суперниця виконала 2 ейси, зробила 6 помилок на подачі та не реалізувала обидва свої брейк-пойнти.
Петра Марчинко (Хорватія, 2) – Дарія Снігур (Україна, 8) – 0:2 (4:6, 2:6)
У першому колі основної сітки турніру в Істборні Снігур зіграє із ще однією представницею України Ангеліною Калініною. Юлія Стародубцева стартує поєдинком проти “нейтральної” Анастасії Захарової. Ще одна українка Олександра Олійникова не подолала кваліфікацію.
Читайте також:
- Серена Вільямс отримала вайлдкард для Вімблдону-2026 в одиночному розряді
- Соболєва вийшла до півфіналу турніру WTA 125 у Брешії