Збірна Португалії виграла юнацький чемпіонат Європи з футзалу

У хорватському місті Пореч завершилося юнацьке Євро-2023 (U19) з футзалу.

У фінальному поєдинку збірна Португалії обіграла команду Іспанії, переможця двох попередніх чемпіонатів.

Як пройшов фінал юніорського Євро-2023 з футзалу?

• Уже на шостій хвилині збірна Іспанії здобула перевагу у два голи: дублем відзначився Поль Салас.
  • На 10-й хвилині португальці скоротили відставання у рахунку – результативного удару завдав Лусіо.
  • Перед перервою другий гол Португалії забив Андрій, відтак, перший тайм завершився нічиєю – 2:2.
  • На 27-й хвилині португальці вперше у фіналі вийшли вперед, коли після виконання кутового, м’яч у власні ворота переправив Поль Салас.
  • За чотири хвилини до завершення основного часу Португалія збільшила перевагу до двох голів – Томас Голасу реалізував пенальті.
  • На 37-й хвилині Лусіо відзначився дублем, коли Іспанія зняла з гри воротаря, а ще через дві хвилини Педро Сантуш встановив остаточний рахунок матчу – 6:2.

Голи: Лусіу (10-та і 37-ма хвилини), Дзялошинський (20), Салас (27, автогол), Коласу (36, дабл-пенальті), Сантуш (39) – Салас (5, 6).

Нагадаємо, українці у групі стартувала з поразки від Італії (1:2), проте у наступних турах переграли Словенію (4:2) і Фінляндію (7:4). Наша команда вийшла до другого півфіналу чемпіонату в своїй історії, але поступилася іспанцям (2:3).