Українці стали призерами Кубку Європи зі скелелазіння

2 вересня в італійській Болоньї завершився Кубок Європи зі скелелазіння. Змагання зібрали 40 спортсменів із восьми країн Європи.

Україну представляли п’ять спортсменів. Четверо з них вийшли у фінал, та показали гарні результати, завершивши сезон подвійним п’єдесталом на етапі Кубку.

У дисципліні “швидкість” переміг кропивничанин Ярослав Ткач з результатом 5.32 секунди. Костянтин Павленко став срібним призером, програвши співвітчизнику шість сотих секунди.

За підсумками сезону, у загальному заліку Континентального кубка українці посіли такі місця у “швидкості”:

• “Золото”: Ярослав Ткач.
  • “Срібло”: Григорій Ільчишин.
  • “Бронза”: Костянтин Павленко; Аліна Щігарєва.

До речі, у серпні Ярослав Ткач оновив рекорд України зі скелелазіння. Попередній національний рекорд він встановив у липні –  5,28 секунди. Перший рекорд був у червні – 5,307 секунди.

Тепер на спортсменів очікує наступні видовищні змагання – Кубок України зі скелелазіння, який пройде 22-23 вересня.