Останні новини

Новини Теніс

Еліна Світоліна здобула перемогу над Магдою Лінетт на виставковому командному турнірі

Еліна Світоліна здобула перемогу над Магдою Лінетт на виставковому командному турнірі

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу над Магдою Лінетт із Польщі у матчі виставкового турніру World Tennis League.

За регламентом змагань гра включала лише один сет, який завершився тріумфом Еліни з рахунком 6:2. Нагадаємо, що вчора Світоліна в одиночному розряді здобула перемогу над іншою українкою – Мартою Костюк, а в парному розряді, разом з Мааєю Раджешваран Ревіті з Індії, обіграла дует Марти Костюк та іншої представниці Індії – Анкіти Райни.

Турнір World Tennis League-2025 відбувається в індійському Бенгалуру. Світоліна представляє команду Яструби, за яку також грають канадець Денис Шаповалов та індійські гравці: Юкі Бамбрі та Маайя Раджешваран Ревіті. Костюк – у команді Повітряних Зміїв, з австралійцем Ніком Кірьосом, а також індійськими тенісистами Дакшинесваром Сурешем та Анкітою Райною.

Виставковий турнір в Індії, на якому зібрано чотири команди, триватиме до 20 грудня. Також у ньому беруть участь Гаель Монфіс та Данііл Мєдвєдєв.

Зазначимо, що офіційно новий сезон Еліна Світоліна відкриє на турнірі WTA 250 в Окленді, основна сітка якого проходитиме з 30 грудня до 5 січня.

Читайте також: