Останні новини

Новини Теніс

Марта Костюк зазнала розгромної поразки від Паули Бадоси на виставковому турнірі World Tennis League

Марта Костюк зазнала розгромної поразки від Паули Бадоси на виставковому турнірі World Tennis League

Українська тенісистка Марта Костюк зазнала поразки у стартовому матчі виставкового турніру World Tennis League, поступившись іспанці Паулі Бадосі.

Поєдинок відбувся 18 грудня в Бенгалуру та відкривав командне протистояння між AOS Eagles («Орли») і команди Aussie Mavericks Kites («Коршуни»), за яку виступає Костюк.

Матч тривав лише 23 хвилини й складався з одного сету, в якому Бадоса впевнено перемогла з рахунком 6:1. Протягом зустрічі Костюк не змогла реалізувати жодного брейк-пойнту, тоді як іспанка скористалася двома з трьох своїх, а також виграла два гейми на прийомі.

Для Марти це друга поразка на WTL. Днем раніше вона поступилася Еліні Світоліній у поєдинку проти команди «Яструбів».

У наступному матчі командного протистояння Kites — Eagles Марта Костюк у парі з Дхакшинешваром Сурешем зіграє проти тандему Гаель Монфіс / Паула Бадоса. Також у програмі зустрічей заплановані поєдинки пар Нік Кірйос / Дхакшинешвар Суреш — Суміт Нагал / Гаель Монфіс та одиночний матч між Дхакшинешваром Сурешем і Сумітом Нагалом.

Читайте також: