Останні новини

Українські каратисти перемогли на щорічному турнірі Polish Open

- 21 Жовтня 2024, 14:10

Українські каратисти виграли командний залік турніру Polish Open 2024, що завершився 20 жовтня в польському місті Бельсько-Бяла.

На престижних змаганнях спортсмени українських клубів здобули 122 нагороди, з яких 39 золотих, 32 срібних та 51 бронзова медалі. Україна очолила загальнокомандний рейтинг серед 32 країн учасниць.

Словаччина, що закріпилася на другій сходинці рейтингу, здобула вдвічі менше нагород (61 медаль). Третє місце у господарів турніру, польських каратистів (57 медалей).

До десятки найкращих клубів турніру потрапило шість українських колективів. Київський клуб CHAMPION посів друге місце, лише однією бронзою поступившись лідерством SSK Bratislava зі Словаччини. На третій позиції LEADER TEAM з Чернівців.