Останні новини

Кам’янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України

- 21 Жовтня 2024, 10:10

З 18 по 20 жовтня у місті Київ пройшов чемпіонат України з тхеквондо серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, ШВСМ та спортивних клубів.

Близько 750 учасників з 16 областей України демонстрували свої сили в розділах “керугі” та “пумсе”.

Серед учасників були вихованці кам’янських ДЮСШ№4, ДЮСШ№3 та ДЮСШ№1, які добре виступили та здобули нагороди змагань.

Команда дитячо-юнацької спортшколи №4 взяла участь у двох розділах в складі 20 спортсменів. За результатами змагань в розділі “керугі” спортсмени посіли одне 1 місце та одне 3 місце, а також п’ять 5 місць. У розділі “пумсе” – чотири 1 місць, три 2 місць та три 3 місць. Тренери вихованців Роман Курись, Владлен Лобанов та Кирило Ковдря.

Серед молодших юнаків у розділі “керугі” вихованці ДЮСШ №3, тренера Дениса Марченка, Матвієнко Іван у ваговій категорії +41 кг та Юрченко Данііл у ваговій категорії -57 кг здобули срібні медалі.

Вихованці ДЮСШ№1 показали такі результати:

Керугі:

• Данило Тараненко – третє місце (вагова категорія до 57 кг);
  • Герман Усенко (30 кг), Максим Марченко (73 кг) та Кирило Оления (49 кг) – п’яте місце;
  • Тихон Івашина (28 кг) та Дмитро Дзюбенко (37 кг) посіли дев’яте місце, набувши неоціненного досвіду.

Пумсе:

• Дар’я Приходько та Максим Марченко – перше місце у парних змаганнях;
  • Дар’я Приходько та Анастасія Філіпчук – третє місце в особистих змаганнях.

Відзначились також вихованки ДЮСШ № 1, які наразі тренуються в КЗ “ДОШВСМ” ДОР:

• Анастасія Кушніренко – перше місце в особистих змаганнях (пумсе);
  • Маргарита Гаранчук – третє місце (керугі, до 59 кг).

Спортсменів підготували тренери Андрій Стовбан, В’ячеслав Сторчак та Оксана Хасамутдінова.

Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України Кам'янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України