Останні новини

Боксери Кам’янського успішно виступили на чемпіонаті області в Дніпрі

- 21 Жовтня 2024, 09:10

З 14 по 18 жовтня в місті Дніпро відбувся Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження. З різних куточків області завітало 164 учасники, які боролися за першість у 28 вагових категоріях.

Також у змаганнях взяли участь спортсмени відділення боксу кам’янської ДЮСШ№1. Юні боксери продемонстрували високий рівень підготовки та досягли вагомих результатів.

Зокрема, Софія Лапшик (категорія 51 кг) стала чемпіонкою, здобувши 1 місце. 2 місце у своїх вагових категоріях посіли: Михайло Місюк (категорія 70 кг) та Назар Макаренко (категорія 90 кг).

3 місце вибороли Гліб Кірсань(категорія 36 кг), Данило Неділько (категорія 38 кг), Єгор Бут та Андрій Крупський.

До п’ятірки кращих у своїх категоріях увійшли Петро Роман, Дмитро Пісковий, Євген Ларін (категорія 57 кг) та Олександр Шелков (категорія 60 кг).

Особливою нагородою “За волю до перемоги” була відзначена Софія Лапшик, яка продемонструвала не тільки спортивні вміння, а й силу духу. Спортсменів підготували досвідчені тренери Геннадій Молоков та Вадим Хамаза.