Україна вибула з кваліфікації ЧС-2025 з пляжного футболу, зазнавши поразки від Франції

Збірна України з пляжного футболу в овертаймі програла Франції у 1/8 фіналу європейської кваліфікації чемпіонату світу-2025 – 4:5.

“Синьо-жовті” відкрили рахунок у першому періоді, Тимофій Листопад реалізував пенальті, а за хвилину Ігор Левченко подвоїв перевагу. Французи скоротили відставання до першої перерви. У другій 12-хвилинці Андрій Пашко знову збільшив перевагу українців, але французи знову його скоротили.

У третьому періоді Франція спромоглася зрівняти рахунок. Пашко дальнім ударом зробив дубль, вкотре вивівши українців уперед. Однак французи реалізували пенальті і перевели матч до овертайму. Додатково Франція забила переможний гол після стандарту.

Збірна України не змогла пробитися до другого групового раунду відбору європейської кваліфікації ЧС-2025 та припинила участь у турнірі. Нагадаємо, у відборі “синьо-жовті” програли збірній Польщі (1:8) і двічі обіграли збірну Норвегії (8:2 та 6:2).