“Дніпро” здолав “Черкаських Мавп” на чемпіонаті України з баскетболу

“Дніпро” впевнено обіграв “Черкаських Мавп” у матчі домашнього бабла Суперліги-2024/25 – 82:63.

Господарі майданчика впевнено розпочали поєдинок, здобувши на старті перевагу +10 очок, проте далі в матчі настала пауза через повітряну тривогу. Після повернення гра команд вирівнялася, а друга чверть була не надто результативною.

Черговий ривок “Дніпро” зробив після великої перерви, довівши перевагу до +18 очок. Далі господарі утримували цей розрив і спокійно довели гру до перемоги.

У складі дніпрян дабл-дабл зробили Володимир Конєв (10 очок та 11 підбирань) та Данило Сипало (12 очок + 10 підбирань). У “Мавп” найрезультативнішим став Назар Холод, який набрав 16 очок.

Чинні чемпіони у стартовому баблі здобули дві перемоги з двох. “Мавпи” мають одну перемогу.