“Дніпро” розгромив “Кривбас” на старті Суперліги-2024/25

БК “Дніпро” розпочав захист чемпіонського титулу з домашньої перемоги над “Кривбасом” у стартовому баблі Суперліги – 83:48.

Аутсайдеру минулого чемпіонату слід віддати належне – підопічні Олександра Ворони провели сильну першу чверть, кілька разів навіть виходячи вперед. Але подальший хід матчу розставив все по своїм місцям.

У другій десятихвилинці господарі просто знищили суперника, забезпечивши до великої перерви результат 50:23. Залишок гри перетворився на формальність; “Кривбасу” навіть вдалося виграти останню чверть у розслабленого опонента.

Відразу три гравці “Дніпра” зупинилися за крок від дабл-дабла, оформивши по 9 підбирань. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Данііл Сипало.

Свій наступний поєдинок дніпряни проведуть сьогодні, 6 жовтня, проти “Черкаських Мавп”. “Кривбас” також у неділю зустрінеться із БК “Запоріжжя”.