“Минай” – другий фіналіст “турніру чотирьох”

Сьогодні, 26 липня відбулися турніри за участю чотирьох клубів: “Минаю”, “Металіста 1925”, “Лівого берегу” та “Епіцентра” за право замінити в УПЛ “Дніпро-1” в сезоні-2024/2025.

У першій парі “Лівий берег” – “Металіст 1925” перемогли кияни (5:4 пен.). Другими грали “Епіцентр” та “Минай”. Гра пройшла в Рівному на стадіоні “Авангард”.

Матч видався дуже напруженим. Вже на 12-й хвилині матчу вперед вирвався “Епіцентр”, забив Микола Миронюк, та вже за 6 хвилин гравець “Минаю” Владислав Вакула зрівняв рахунок. Перший тайм скінчився нічиєю 1:1.

У другому таймі почалися справжні баталії. “Минай” на 57-й хвилині вирвався уперед, відзначився Дмитро Пріхна, але суперник не відступав, і вже на 66-й хвилині забив Іван Бендера. 2:2.

Через 10 хвилин “Епіцентр” почав домінувати, забив Данило Кравчук, але “Минай” знову ж таки через 10 хвилин наступив на п’яти, чітко пробив Артур Ременяк, ще й Миронюка втратив “Епіцентр” за грубий фол.

Переможця обирали в серії пенальті, де відзначилася команда закарпатців 5:3. Тепер у фіналі зустрінуться “Лівий берег” та “Минай”.

“Епіцентр” – “Минай” – 3:3 (пенальті – 3:5)

• Голи: Миронюк (12), Бендера (66), Кравчук (77) – Вакула (19), Пріхна (57), Ременяк (87)
  • Попередження: Беженар (25), В.Кристін (71) – Дворовенко (52)
  • Вилучення: Миронюк (85, груба гра)
  • “Епіцентр”: Чернобай, Мороз, В.Кристін, С.Кристін (Климець, 90+9), Жмуйда (Савчук, 87), Ліповуз (Равлик, 62), Беженар (Полюлях, 87), Миронюк, Запорожець, Проців (Бендера, 62), Кравчук
  • “Минай”: Бандура, Чуєв, Прокопчук, Дмитрук, Дворовенко (Кисіль (68), Пріхна, Матюшенко (Скиба, 81), Кораблін, Гунічев (Шалфєєв, 59), Воробчак (Ременяк, 46), Вакула (Демиденко, 81)

Фінал пройде 30 липня. Додамо, що сам розіграш чемпіонату України сезону-2024/2025 стартує 3 серпня