Визначився перший фіналіст “турніру чотирьох” за право участі в УПЛ

Сьогодні, 26 липня розпочалися турніри за участю чотирьох клубів: “Минаю”, “Металіста 1925”, “Лівого берегу” та “Епіцентра” за право замінити в УПЛ “Дніпро-1” в сезоні-2024/2025.

Першими зіграли команди “Лівий берег” та “Металіст 1925”. Матч відбувся в Києві на стадіоні “Лівий берег”. Основний час гри завершився рахунком 1:1. Наприкінці першого тайму кияни на додатковій хвилині відкрили рахунок. Відзначився Владислав Войцеховський. А от на 90+4-й хвилині зрівняли харків’яни, забив Василь Кравець.

Довелося переможця обирати в серії пенальті. Тут влучнішими виявилася команда “Лівого берега” – 5:4, і кияни стають першими фіналістами “турніру чотирьох”.

До речі, Віктор Скрипник одразу після зустрічі подав у відставку з посади головного тренера “Металіста 1925”.

Також сьогодні зустрінуться “Епіцентр” та “Минай”. Фінал пройде 30 липня. Додамо, що сам розіграш чемпіонату України сезону-2024/2025 стартує 3 серпня