Німці зрівняли в матчі зі Швейцарією та стали першими в групі: відео

У неділю, 23 червня, у німецькому Франкфурті-на-Майні, на полі стадіону “Дойче Банк Арена” проходив поєдинок 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи A, у якому змагалися Швейцарія та Німеччина.

У першому таймі забила Німеччина, проте гол відминили через попадання у ногу. Згодом забила Швейцарія 1:0.

У другому таймі точилася справжня боротьба. Німеччині потрібно було забивати, щоб повернутися на перше місце, а швейцарців у цілому все влаштовувало.

Все вирішилося під кінець гри. На 84-й хвилині Швейцарія забила гол, але був офсайд. Варгас отримав м’яч вже у положенні поза грою. На додаткових хвилинах Фюлкруг замкнув подачу з лівого флангу головою 1:1 – Німеччина повертається на перше місце в групі А, Швейцарія – на друге.