Українські волейболісти вдруге стали чемпіонами Золотої Євроліги-2024

Збірна України з волейболу здобула перемогу в сезоні чоловічої Золотої Євроліги-2024. У фіналі “синьо-жовті” виграли у Хорватії з рахунком 3:1 за підсумками чотирьох сетів.

У першому сеті хорвати мали перевагу в шість очок (17:11). Українцям вдалося скоротити відставання до мінімуму на сетболах, але хорвати завершили партію з рахунком 25:23.

Другий сет вели українці. Найбільш значна перевага з’явилася в рішучих моментах гри, коли вони забезпечили собі плюс шість та відновили загальний паритет у матчі (25:19).

Хорватія здобула найбільший відрив у третьому сеті — сім очок. При рахунку 8:15 українці виграли дев’ять з наступних десяти розіграшів, вирівняли відставання і виграли сет з різницею в два м’ячі (28:26).

У вирішальному сеті команда під керівництвом Лосано втратила перевагу лише одного разу, коли рахунок був 2:2. За серією з п’яти очок Україна вдруге вийшла вперед і здобула перемогу 25:19.

• Золота Євроліга-2024. Фінал

Хорватія — Україна — 1:3 (25:23, 19:25, 26:28, 19:25)

Таким чином, Україна вдруге cтала чемпіоном в чоловічій Золотій Євролізі з волейболу. Дебютний титул “синьо-жовті” виграли в сезоні 2017 року.