Українські рапіристки – віцечемпіонки Європи з фехтування U-23

У турецькій Анталії триває молодіжний чемпіонат Європи з фехтування. 3 червня збірна України виборола другу медаль цих змагань.

Так, “срібло” командних змагань у жіночій рапірі здобули: Дарія Миронюк, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт та Катерина Буденко і захистили свій титул віцечемпонок Європи. Це сьома командна нагорода для України в історії виступів на молодіжному Євро.

У фіналі наші рапіристки у напруженій боротьбі поступилися сіяній під першим номером команді Італії — 37:45. Напередодні Дарія Миронюк стала чемпіонкою Європи U23 в особистих змаганнях.

До речі, у травні цього року цей ж квартет вперше в історії української жіночої рапіри піднявся на п’єдестал пошани командних змагань Кубка світу в Гонконгу.

Сьогодні, 4 червня, будуть розіграні останні три комплекти нагород чемпіонату Європи. У командній першості змагатимуться шаблістки, шпажистки та шпажисти. В усіх трьох видах наші фехтувальники стартують з 1/8.