Марченко поступився австралійцю у фінальному матчі ATP Challanger

Український тенісист Ілля Марченко (№242 ATP) у фіналі хардового турніру в Тайбеї поступився австралійцю Адаму Волтону (№111 ATP). Це була перша зустріч тенісистів.

У першому сеті Марченко впевнено переміг суперника з рахунком 6:3. Однак у другому сеті він віддав дві свої подачі та програв з рахунком 2:6.

У третьому сеті Марченко програвав з рахунком 3:5, після чого виграв три гейми поспіль. Проте Волтону вдалося перевести гру на тай-брейк, де українець програв три з п’яти розіграшів на своїй подачі.

Матч тривав 2 години і 40 хвилин. За цей час Марченко виконав сім ейсів, зробив три подвійні помилки (у суперника 17-5), реалізував 3 з 13 брейк-пойнтів і програв три гейми на своїй подачі.

• ATP Challenger 75. Тайбей. Одиночний розряд. Фінал

Ілля Марченко (Україна) – Адам Волтон (Австралія) – 1:2 (6:3, 2:6, 6:7(7:3)

Нагадаємо, що для Марченка це був 19-й фінал на турнірах серії ATP Challenger, у якому він змагався за свій 11-й трофей. Сьогодні Волтон перервав серію Марченка з п’яти переможних фіналів на “челенджерах”.