Сестри Алексіїви здобули срібну медаль на Кубку світу з артистичного плавання

Українські спортсменки Марина та Владислава Алексіїви здобули першу медаль для України у 2024 році на Кубку світу з артистичного плавання.

Сестри посіли друге місце у довільній програмі дуетів на змаганнях у Парижі. Марина та Владислава набрали 243,9354 бали. “Золото” здобули австрійки Анна-Марія Александрі та Еріні-Маріна Александрі. Ще один український дует, Дар’я Мошинська та Анастасія Шмоніна, посів п’яте місце із результатом 229,5792 бала.

Раніше українки виступили у технічній програмі дуетів. Сестри Алексіїви посіли четверте місце, набравши 254,6116 балів. Мошинська та Шмоніна також показали п’ятий результат (248,1433 балів).

Нагадаємо, збірна України в артистичному плаванні виборола ліцензію на Олімпіаду-2024 у Парижі. Виступ Владислави та Марини на чемпіонаті світу з водних видів спорту дозволив Україні зайняти п’яте загальнокомандне місце. Ліцензія при цьому не є іменною.