“Реал” забиває перший м’яч у півфінальному матчі ЛЧ проти “Баварії”: відео голу

Сьогодні, 30 квітня, мюнхенська “Баварія” приймає мадридський “Реал” українського голкіпера Андрія Луніна в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Вже з перших секунд матчу Сане з близької відстані спробував пробити у ворота “Реалу”, проте Лунін зміг врятувати команду. Мюнхенці досить майстерно атакують в комбо, створюючи проблеми “Реалу” в перших хвилинах матчу.

На 6-тій хвилині матчу Лунін знову засейвив, цього разу після пострілу Кейна. Сане пробив з лівого краю штрафного майданчика, проте м’яч пролетів над поперечиною воріт.

Через три хвилини Кейн пробиває з центру поля — вище воріт. “Баварія” продовжує наступати. Мусіала здійснив удар з входу до штрафного майданчика, але м’яч пролетів над поперечиною воріт.

15 хвилина матчу — Лунін впіймав м’яч після відскоку на своєму штрафному майданчику. Мусіала знову пробив повз воріт.

“Реал” нарешті зумів взяти м’яч під свій контроль, витримавши початковий натиск “Баварії”. Кроос виконав кутовий у передачі до Вінісіуса, але останній невдало виконав удар по воротах.

На 24-тій хвилині матчу “Реал” відкриває рахунок у матчі. Кроос чудовою розрізною передачею вивів Вінісіуса один на один з Ноєрем, а бразилець не прогавив – 0:1.

Стартові склади команд

“Баварія”: Ноєр, Кімміх, Даєр, Кім Мін Дже, Мазрауї, Лаймер, Горецка, Сане, Мюллер, Мусіала, Кейн

Запасні: Перец, Ульрайх, Девіс, Упамекано, Геррейру, Павлович, Шупо-Мотінг, Сарагоса, Тель, Гнабрі

“Реал”: Лунін, Васкес, Начо, Рюдігер, Менді, Вальверде, Чуамені, Кроос, Беллінгем, Родріго, Вінісіус

Запасні: Куртуа, Аррісабалага, Гарсія, Мілітао, Модрич, Камавінга, Себальос, Діас, Гюлер, Хоселу

Матч-відповідь між “Реалом” і “Баварією” заплановано на середу, 8 травня, на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” в Мадриді.

Зазначимо, що в іншій півфінальній парі дортмундська “Боруссія” зустрінеться з ПСЖ.

Збірна України U-19 зіграла внічию у спарингу з “Діназом”

“Цинциннаті” офіційно орендував Келсі у “Шахтаря”