Шовковський прокоментував дебют Ярмоленка після травми

31 березня київське “Динамо” здолало полтавську “Ворсклу” з рахунком 5:1 у матчі 22-го туру УПЛ. Однією з найяскравіших подій поєдинку стало довгоочікуване повернення на поле легендарного динамівця Андрія Ярмоленка.

Після травми, що тривала з жовтня 2023 року, Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних, але вийшов на поле на 66-й хвилині замість Владислава Кабаєва. За 24 хвилини на полі Андрій не лише продемонстрував свою майстерність, але й відзначився результативним ударом, забивши 5-й гол “Динамо”.

Головний тренер киян Олександр Шовковський на післяматчевій прес-конференції поділився своїми думками щодо повернення Ярмоленка.

“Андрій був готовий грати, але не весь матч. Заміна була запланована заздалегідь, щоб він провів на полі 15-30 хвилин, залежно від ходу гри.

Андрій готувався, його реабілітація була непростою, але його авторитет у команді має велике значення”, – підкреслив Шовковський.

На даний момент Динамо посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 41 очко.