“Кривбас” розгромив “ЛНЗ” в першому матчі весняної частини чемпіонату України-2023/24

“Кривбас” розгромив “ЛНЗ” у першому матчі весняної частини Української Прем’єр-ліги-2023/24 – 3:0. Номінально “домашні” для черкаської команди поєдинок пройшов у Ковалівці.

“Кривбас” зумів відкрити рахунок наприкінці першого тайму. Арбітр Анастасія Романюк призначила пенальті після перегляду VAR, його реалізував Хрвоє Іліч. Після перерви Прінс Аду забив другий м’яч криворізької команди. Довершив розгром “ЛНЗ” ефектним дальнім ударом Денис Кузик.

Нагадаємо, “Кривбас” лідирує в УПЛ, набравши 37 очок. “ЛНЗ” залишається на десятому місці, маючи 20 пунктів.

У наступному матчі “Кривбас” зіграє із “Шахтарем” 3 березня. “ЛНЗ” вирушить у гості до “Полісся” 1 березня.