Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів у надважкій вазі

Український боксер Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив про рішення відмовитися від усіх чемпіонських поясів, якими володів у суперважкій вазі.
Про це 39-річний спортсмен повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Водночас Усик наголосив, що не планує завершувати професійну кар’єру та має намір провести ще один поєдинок.
«Сьогодні гарний день для того, щоб сказати, що я вирішив залишити всі свої пояси, зробити їх вільними, аби хлопці, які стоять у черзі, могли битися за них. Я залишаю титули, але не йду зі спорту, тому що у мене є Last Dance», – заявив українець.
Боксер також подякував усім організаціям, під егідою яких здобував чемпіонські звання, та висловив їм свою повагу.
Нагадаємо, що Усик був володарем поясів IBF, WBA, WBC та IBO у надважкій вазі. Титул WBO українець залишив вакантним ще восени 2025 року.
Останній бій Олександр провів 23 травня цього року в Єгипті, де достроково переміг нідерландця Ріко Верховена.
Читайте також:
- Виставковий бій Мейвезера та Замбідіса в Афінах скасували
- “Можливо, бачили його на рингу востаннє”: директор команди Усика висловився про майбутнє боксера


