Соболєва пробилась до півфіналу турніру в Гданську

Українська тенісистка Анастасія Соболєва впевнено пробилася до півфіналу турніру ITF W50 у польському Гданську. У чвертьфінальному матчі вона не залишила шансів сьомій сіяній француженці Хлое Паке.
У першому сеті українка віддала лише один гейм. В другому сеті Анастасія повторила успіх.
Зустріч тривала 1 годину 21 хвилину. За цей час Соболєва виконала один ейс, припустилася двох подвійних помилок та реалізувала шість брейків. Паке не змогла подати навиліт, п’ять разів помилилася на подачі та відповіла лише одним брейком.
Анастасія Соболєва (Україна) – Хлое Паке (Франція) – 6:1, 6:1
У боротьбі за вихід до фіналу українка зустрінеться з переможницею протистояння між американкою Хайбою Шейх та представницею Німеччини Міною Годзич.
Нагадаємо, що на шляху до півфіналу Соболєва впевнено подолала двох суперниць: у першому колі перемогла польку Марцеліну Подлінську, а в другому розгромила латвійську тенісистку Беатріс Зелтіню.
Читайте також:


