Останні новини

Теніс Новини

Соболєва вийшла у чвертьфінал ITF W50 в Гданську

Соболєва вийшла у чвертьфінал ITF W50 в Гданську

Українська тенісистка Анастасія Соболєва розгромно обіграла представницю Латвії Беатріс Зелтіню у матчі другого кола турніру серії ITF W50 у польському Гданську і вийшла у чвертьфінал.

У першому сеті українка віддала лише два гейми – 6:2. Другий сет пройшов повністю під диктовку Соболєвої: Анастасія під “нуль” закрила партію та зрештою здобула перемогу в матчі.

Поєдинок тривав лише 57 хвилин. За матч Соболєва 3 рази подала навиліт, зробила 1 подвійну помилку та 6 брейків. Її суперниця не виконувала ейсів, зробила 2 помилки на подачі та 1 брейк.

Анастасія Соболєва (Україна) – Беатріс Зелтіня (Латвія) – 6:2, 6:0

У чвертьфіналі змагань українка зіграє проти сильнішої в матчі між Хлоєю Паке (Франція) та Брітт Дю Пре (Нідерланди). Нагадаємо, що на старті турніру в Гданську Соболєва впевнено перемогла місцеву спортсменку Марцеліну Подлінську.

Читайте також: