Дніпрянка Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру в Істборні
Українська тенісистка Надія Кіченок завершила виступи в парному розряді турніру WTA 250 в Істборні, поступившись уже на старті змагань.
У першому колі Кіченок разом із японкою Макото Ніномією зустрілася з третіми сіяними турніру, американкою Софією Кенін та латвійкою Єлєною Остапенко.
Перший сет українсько-японський дует програв після єдиного брейку суперниць, який стався у десятому геймі. У другій партії Кіченок і Ніномія повели 2:1 з брейком, однак не змогли втримати перевагу, двічі поступившись на власній подачі.
Матч тривав 1 годину 12 хвилин. За час поєдинку Кіченок і Ніномія виконали три ейси, припустилися двох подвійних помилок та реалізували один брейк-пойнт. Натомість Кенін і Остапенко записали до активу сім подач навиліт, три подвійні помилки та три брейки.
Надія Кіченок / Макото Ніномія (Україна / Японія) – Софія Кенін / Єлєна Остапенко (США / Латвія, 3) – 0:2 (4:6, 3:6)
Нагадаємо, що раніше Надія Кіченок і Макото Ніномія виступили на Ролан Гаррос-2026, де дійшли до стадії 1/8 фіналу. Перед Істборном дует також зіграв на трав’яному турнірі в Гертогенбосі, де вибув уже після першого кола.
Читайте також:
- Стародубцева програла у першому колі WTA 250 в Істборні
- Чемпіонка Вімблдона-2023 Маркета Вондроушова отримала відсторонення на чотири роки