Срібний фініш: збірна України завершила Євро-2025 з художньої гімнастики на п’єдесталі

Збірна України з художньої гімнастики завершила виступи на чемпіонаті Європи-2025, який проходив у Таллінні з 5 по 8 червня, здобувши срібну медаль у фіналі групових вправ з трьома м’ячами та двома обручами.
До складу команди увійшли Єлизавета Азза, Діана Баєва, Олександра Ющак, Кіра Ширикіна та Валерія Перемета. З результатом 26,250 бала українки стали другими, поступившись лише іспанкам (27,700). Бронзу виборола збірна Німеччини (25,350).
Цим виступом Україна завершила чемпіонат:
- Таїсія Онофрійчук – золото в особистому багатоборстві (перше за 28 років для України), срібло з булавами, дві бронзи – у стрічці та обручі.
- Командне срібло в загальному заліку.
- Юніорська команда – перемога у груповому багатоборстві.
Читайте також:


