Українська гімнастка Вікторія Онопрієнко перемогла на світових змаганнях

З 21 по 23 липня в італійському Мілані проходив Кубок світу з художньої гімнастики. Змагання зібрали грацій з Ізраїлю, Болгарії, Німеччини, Італії, Іспанії, України та інших країн світу.

Наша спортсменка, 19-річна гімнастка Вікторія Онопрієнко змогла вибороти “золото” у фіналі зі стрічкою.
За свій виступ вона отримала від суддів 32.500 бала. На другому місці опинилася гімнастка з Болгарії Боряна Калєйн, яка отримала 31,700 балів, третьою стала представниця Німеччини Дар’я Варфоломєєва – 30,500 балів.

Лідерка збірної України також стала срібною призеркою у вправі з обручем з оцінкою 35.250 бала. Перемогла господарка змагань Софія Раффаелі (35.900 бала). “Бронза” у німкені Дар’ї Варфоломеєв (35.100 бала).