Останні новини

Українські легкоатлети здобули три медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

Українські легкоатлети здобули три медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

Українські легкоатлети блискуче виступили на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби, який відбувся у чеському місті Подєбради. У підсумку наші спортсмени здобули три медалі — одну індивідуальну золоту та дві командні бронзові, а також встановили два національні рекорди.

Головною героїнею змагань стала Людмила Оляновська, яка перемогла на дистанції 20 км в індивідуальному заліку з найкращим результатом сезону в Європі — 1:27:56 год. Вона стала єдиною спортсменкою, якій вдалося “вийти з 1:28”.

Завдяки виступу Оляновської та стабільним фінішам Марії Сахарук (9-та, 1:31:29), Олени Собчук (14-та, 1:32:05) та Валерії Шоломіцької (18-та, 1:34:35), жіноча збірна України здобула бронзову медаль у командному заліку на цій дистанції.

Ще одну командну бронзу вибороли юніори України на дистанції 10 км. Найкраще серед них виступив Роман Горбачов, який фінішував сьомим (42:38). Едуард Муравський замкнув десятку найсильніших із особистим рекордом (42:56), а Ілля Тишкевич прийшов 20-м (44:53).

На дистанції 35 км серед жінок Ганна Шевчук стала четвертою, але встановила новий національний рекорд України — 2:42:41.

Не менш вражаюче завершився виступ і у чоловіків на 35 км — Сергій Світличний, який лише вдруге виступав на цій дистанції, посів 12-те місце, але з новим рекордом України — 2:30:00.

Читайте також: