Українські спортсмени з інвалідністю перемогли на чемпіонаті Європи зі скандинавської ходьби

Усього п’ять наших спортсменів змогли обійти всіх суперників і стати першими на європейському чемпіонаті.

Нещодавно у варшавському Бемово відбувся чемпіонат Європи зі скандинавської ходьби. Змагання зібрали 700 учасників з різних країн у наступних категоріях: зрячі, слабозорі та тотально незрячі. Україну представляли  5 спортсменів (слабозорі та тотально незрячі, а також 1 учасниця-дебютантка з ураженнями опорно-рухового апарату). Вони вибороли 4 високі нагороди: 3 золоті та 1 срібну медаль.

Чемпіони та призери чемпіонату Європи:

• Юлія Остапчук (м. Київ; категорія спортсменів зі слабозорістю) – золота медаль,
  • Світлана Кучернюк (гайд – Сергій Гулідов; м.Одеса категорія спортсменів тотально незрячих) – золота медаль,
  • Руслан Рубель (гайд – Ірина Рогожина; м.Київ; категорія спортсменів тотально незрячих) – золота медаль,
  • Олексій Діденко (гайд – Лілія Бондаренко; м.Київ; категорія спортсменів тотально незрячих) – срібна медаль.

Дебютантці з Києва Вікторії Братіці в категорії спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату вдалось вибороти 11 місце.

У загальному заліку Україна здобула перше місце.