Українські п’ятиборці стали віцечемпіонами світу

В Олександрії (Єгипет) завершився чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років.

Українську збірну представляли три спортсмени, які показали гідні результати. Олександр Клименко фінішував 5-м, Олександр Мельник став 7-м, а Олександр Чернишев посів 8-му позицію. Завдяки цим високим результатам за підсумками командної першості українці посіли друге місце та стали віцечемпіонами світу.

Це не перший успішний виступ спортсменів. Раніше вони ставали чемпіонами Європи.

– Золота командна медаль на чемпіонаті Європи серед юнаків до 17 років в Литві та срібна командна медаль на чемпіонаті світу серед юнаків до 17 років в Єгипті є логічним завершенням сезону 2023 та показником успішної багаторічної праці тренерів та спортсменів, – зазначив головний тренер збірної України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій.

Також він зазначив, що зараз, та особливо після Олімпіади 2024, сучасне п’ятиборство буде “омолоджуватися”. Тому спортсмени та тренери активно працюють над створенням конкурентоспроможного резерву збірної команди України.