“Динамо” зіграло внічию з чемпіоном Швейцарії на передсезонних зборах

Футболісти київського “Динамо” провели черговий контрольний матч під час збору в австрійському містечку Санкт-Файт-ан-дер-Глан. Згідно з повідомленням прес-служби “біло-синіх”, команда зіграла в нічию з чинним чемпіоном Швейцарії, “Янг Бойзом”, з рахунком 3:3.

У складі “Динамо” голи забили Владислав Дубінчак (9-та хвилина), Беніто (23-та хвилина) і Самба Діалло (90+1). У суперників відзначилися Елія Мешак (19-та хвилина), Жан-П’єр Нсаме (37-та хвилина з пенальті) і Лукаш Лакомий (66-та хвилина).

Наступні контрольні зустрічі киян заплановано на 16 липня проти кіпрського “Аріса” та 19 липня з “Аль-Хіляль” з Саудівської Аравії.

Відзначимо, що “Динамо” розпочне новий сезон в Українській Прем’єр-лізі матчем проти закарпатського “Минаю” 29 липня.