Збірна України здобула перші ліцензії на Паралімпіаду-2024

Збірна України здобула перші ліцензії на Паралімпіаду-2024 на чемпіонаті світу з параатлетики у Парижі, який розпочався 8 липня. Загалом, наша команда представлена 31 спортсменом.

У другий змагальний день, Владислав Білий став бронзовим призером у метанні списа з результатом 49.08 метра, що є його особистим рекордом сезону. Цей успіх дозволив йому здобути першу нагороду для України.

Також у четвірку найкращих увійшов Олександр Дорошенко, який у метанні списа виборов другу ліцензію на Паралімпіаду.

Ще одну – у перший день фіналів “синьо-жовтим” приніс виступ Анастасії Москаленко, яка у метанні булави стала четвертою.

Незважаючи на спроби, Микола Жабняк та Руслан Катишев не зуміли увійти до топ-4 у своїх дисциплінах. Вони завершили виступи на шостому та восьмому місці відповідно.

Зазначимо, що на попередній світовій першості-2019 у Дубаї українці ввійшли до топ-5 медального заліку. Тоді вони вибороли 27 нагород: 11 золотих та по вісім срібних і бронзових.