Українські паралімпійці стали другими на Кубку світу з фехтування на візках

З 6 по 9 липня у Варшаві проходив Кубок світу з фехтування на візках. Змагання зібрали 225 учасників з різних куточків світу.

Національну паралімпійську збірну України представляли 15 спортсменів. Загалом наші парафехтувальники вибороли 10 медалей: 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових.

Результати наших спортсменів:

• “Золото”: Сергій Шептіцький (шпага категорії С); Дмитро Серьоженко (шабля категорії В); Сергій Шавкун (рапіра категорії С).
  • “Срібло”: Сергій Шавкун (шпага категорії С); Євгенія Бреус (шабля категорії А).
  • “Бронза”: Антон Дацко (шпага категорії В); Артем Манько (шабля категорії А); Сергій Шептіцький (рапіра категорії С); Євгенія Бреус, Ольга Єсіна, Тетяна Позняк, Наталія Мандрик (жіноча команда, шпага); Артем Манько, Надія Дьолог, Дмитро Серьоженко, Євгенія Бреус (змішана команда, шабля).

Національна паралімпійська збірна України посіла друге загальнокомандне місце. Це не перший гарний результат нашої команди. У 2021 році збірна стала переможцем Кубку світу.