Ентоні Гордон – найкращий гравець молодіжного Євро-2023 з футболу

Збірна Англії стала чемпіоном молодіжного Євро-2023 з футболу. У фіналі вони мінімально обіграли однолітків з Іспанії — 1:0.

УЄФА офіційно визначив найкращого футболіста чемпіонату, нагороду отримав англієць Ентоні Гордон. Він представляє клуб “Ньюкасл” та виступав на позиції вінгера в нападі команди Лі Карслі.

Ключовим став внесок Гордона у чвертьфінальну перемогу Англії над Португалією (1:0) — Ентоні забив вирішальний гол у грі на 34-й хвилині. Крім того, 22-річний спортсмен відкрив рахунок у груповому матчі проти Ізраїлю, який завершився з рахунком 2:0.

“Я абсолютно радий. Відчуваю, що провів хороший турнір. Але мій особистий трофей — це відзнака моїх партнерів і тренерського штабу”, — цитує УЄФА слова Гордона за підсумками змагань.

Варто відзначити, що Гордон поділив друге місце серед найкращих бомбардирів турніру разом з вісьмома іншими гравцями, включаючи капітана збірної України Артема Бондаренка, а також з співвітчизниками Камероном Арчером та Емілом Смітом-Роу.