Українські гребці зайняли третє місце на ЧС-2023 з веслування на байдарках і каное

Українська каное-двійка посіла третє місце на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23-х років у запливі на 5000 метрів.

Згідно з повідомленням Федерації каное України, за “синьо-жовтих” виступили Олександр Яцюк та Ксенія Романчук.

ЧС-2023 серед юніорів та молоді. Гребля на байдарках і каное. Каное-двійка, 5000 м. Мікст

1. Польща – 25:03.16;
  2. Угорщина – 25:11.49;
  3. Україна – 25:26.00.

Також варто зазначити, що в перший день фіналів наша збірна здобула ще дві медалі. У каное-двійці на дистанції 1000 метрів серед юніорів перемогу святкували Ярослав Верблюд та Віталій Пристай. У цій же дисципліні – серед молоді – «срібло» вибороли Артем Четвертак та Павло Борсук.

Світова першість триває в італійському місті Ауронцо-ді-Кадора. Україну представлять 43 спортсмени – 17 дівчат та 26 хлопців.