Марта Костюк здолала восьму ракетку світу на старті Вімблдону-2023

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у першому колі Вімблдону-2023. На старті змагань вона здолала Марію Саккарі – восьму ракетку світу, з рахунком 2:1 (0:6, 7:5, 6:2). Цей матч став третім протистоянням між двома спортсменками, при чому попередні два виграла Саккарі.

Як пройшов матч Саккарі – Костюк

• У першому сеті перевага належала грецькій тенісистці, яка здобула п’ять геймів поспіль. Однак через дощ, Саккарі не змогла скористатися сетболом, і матч був призупинений на годину.
  • Після перерви друга ракетка України виграла шостий гейм і взяла сет “під нуль”.
  • За рахунку 2:1 поєдинок знову було перервано за тієї самої причини. Після його відновлення Костюк зуміла здійснити брейк, але її суперниця зрівняла рахунок у 10-му геймі. Тим не менш, наступні два закінчилися на користь нашої тенісистки.
  • У третьому раунді Костюк проявила неймовірну гру і виграла п’ять з шести геймів, чого вистачило, аби здобути перемогу в матчі.

Зустріч тривала майже дві години. Марта допустила 32 невимушених помилки, у той час як Марія – 47.

У наступному колі українка зустрінеться з переможницею пари Алісон Ріск з США та Паулою Бадосою з Іспанії.