Українці стали призерами чемпіонату Європи з вільної боротьби

Українські “вільники” повернулися з нагородами з європейських змагань.

З 26 червня по 2 липня в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби U20. У змаганнях взяли участь спортсмени з Туреччини, Німеччини, Польщі, Чехії, Словакії, а також збірна України. Наші спортсмени у напруженій боротьбі показали гарні результати і здобули золоті та бронзові медалі.

Так, чоловіча збірна України з вільної боротьби здобула 4 медалі: у ваговій категорії до 65 кг “золото” виборов Микита Зубаль, а Іван Примаченко став найкращим у категорії до 97 кг. Бронзові нагороди завоювали Іван Чорногуз у ваговій категорії 86 кг і Володимир Кочанов – 125 кг.

Серед жінок у категорії до 68 кг чемпіонкою Європи з вільної боротьби U-20 стала Манола Скобельська. У фіналі вона перемогла німкеню.

Манола уже втретє у своїй кар’єрі виграє чемпіонат Європи U-20.