Українські дефлімпійці стали призерами чемпіонатів світу з баскетболу

Чоловіча та жіноча дефлімпійські збірні України завоювали “бронзу та “срібло” чемпіонатів світу з баскетболу.

З 13 по 24 червня в Греції проходили чемпіонати світу з баскетболу серед спортсменів з порушеннями слуху. У змаганнях брали участь 16 команд світу. Чоловічій збірній України вдалося вибороти бронзову медаль. Наші спортсмени першими вийшли зі своєї підгрупи, однак пройти в фінал їм не вдалося.

У матчі за третє місце з командою Ізраїлю “жовто-сині” перемогли з рахунком 69:39 та стали бронзовими призерами світової першості.

Жіноча збірна показала кращий результат, здобувши “срібло” на турнірі серед 8 команд світу.

Наші спортсменки першими вийшли зі своєї підгрупи. У фіналі українки поступилися збірній США з рахунком 88:62 і стали віцечемпіонками світу.