Жіноча збірна України з волейболу вирвалася до фіналу Євроліги

Вдруге в історії жіноча збірна України з волейболу вийшла до фіналу Золотої Євроліги.

28 червня у матчі-відповіді півфіналу українки зустрілися з командою Чехії. У напруженій боротьбі наші гравчині обіграли суперниць з рахунком 1:3 (25:22, 11:25, 22:25, 16:25). Таким, чином, “синьо-жовті” забезпечили собі вихід у фінал, матчі якого відбудуться 6 та 9 липня. Наша збірна гратиме два поєдинки з командою Швеції, яка обіграла бельгійців.

Вийшовши у фінал, українки також здобули путівку до Кубка претендентів за право зіграти у Лізі націй.

Наша збірна вже вдруге в історії виривається у фінал Євроліги. У 2017 році українки обіграли у фіналі команду з Фінляндії і стали чемпіонками турніру.

До речі, чоловіча збірна з волейболу стала срібним призером Золотої Євроліги-2023. Українці у фіналі поступилися туркам.