Українець Михайло Брудін встановив новий світовий рекорд сезону у метанні диска

Український легкоатлет Михайло Брудін став лідером світового сезону у метанні диска вагою 1.75 кг. Він показав вражаючий результат на юніорському турнірі в німецькому Мангеймі.

18-річний спортсмен підійшов до цього змагання віцечемпіоном Кубку Європи з метань, здобувши це звання на змаганнях у Лейрії, Португалія.

Турнір в Німеччині українець виграв з результатом 63.85 метра, який він показав у п’ятій спробі. Найближчий переслідувач нашого легкоатлета, Еммануель Агбо-Агіна, поступився йому майже на 3.5 метра.

Цей результат став новим рекордом сезону. Він випередив попереднього лідера, південноафриканця Дані Струха, на 91 сантиметр. Крім того, даний показник також є особистим рекордом самого Брудіна.

Junioren Gala. Мангейм. Метання диска U20: топ-3

1. Михайло Брудін (Україна) – 63.85 метра
  2. Еммануель Агбо-Агін (Німеччина) – 60.26 м
  3. Дарсі Міллер (Австралія) – 59.49 м

Зазначимо, що Михайло Брудін – онук олімпійської чемпіонки 1972 року з метання диска, Фаїни Мельник. Протягом своєї кар’єри, вона 11 разів оновлювала світовий рекорд у цій дисципліні.