Останні новини

БК “Дніпро” програв “Динамо Сассарі” в Кубку Європи ФІБА

- 23 Жовтня 2024, 08:10

22 жовтня чемпіон України баскетбольний клуб “Дніпро” зазнав поразки на виїзді в матчі четвертого туру групового етапу Кубка Європи ФІБА, поступившись італійському “Динамо Сассарі” з рахунком 94:62.

Гра розпочалася з потужного ривка господарів 13:2, але українська команда швидко відповіла, здобувши 10 очок поспіль. Однак італійці завершили перший період черговим ривком 10:2 і продовжили нарощувати перевагу у другій чверті, йдучи на велику перерву з рахунком +23.

У третьому періоді “Динамо” продовжило збільшувати відрив, хоча “Дніпро” не здавався і завершив четверту чверть, програвши лише 1 очко. Італійська команда домінувала протягом всього матчу, маючи кращий відсоток реалізації кидків (49.3% проти 44.1%) та беззаперечну перевагу у підбираннях (49 проти 26).

Троє гравців “Дніпра” – Володимир Конєв, Ігор Дубоненко та Данііл Сипало – набрали по 11 очок. Сипало також зробив дабл-дабл, додавши до свого активу 11 підбирань.

Наступний матч між цими командами відбудеться вже 24 жовтня о 21:30 за Києвом, трансляція буде доступна на сайті ФБУ.

Кубок Європи ФІБА. Група D, 4-й тур

“Динамо” (Сассарі, Італія) — “Дніпро” (Україна) 94:62 (28:17, 25:13, 25:17, 16:15)

Дніпро: Сипало 11 + 11 підбирань, Конєв 11 + 5 підбирань, Тимофеєнко 10, Мішула 5, Колдомасов 2 — старт; Дубоненко 11, Сорочан 5, Закурдаєв 4, Ліщина 2, Горобченко 1.