Останні новини

“Нью-Йорк Ліберті” вперше в історії виграв жіночу лігу WNBA

- 21 Жовтня 2024, 14:10

Жіночий баскетбольний клуб “Нью-Йорк Ліберті” вперше у своїй історії став переможцем WNBA. У фінальній серії команда Сенді Бронделло зуміла здолати “Міннесоту Лінкс” – 3:2 за сумою зустрічей.

У фінальній серії до трьох перемог суперники провели усі п’ять матчів. У вирішальному поєдинку “Міннесота” сильніше провела перші дві чверті, йдучи на перерву з відривом +7. “Нью-Йорк” зумів надолужити втрачене у третій чверті. Драматичне закінчення ознаменувалося нічийним результатом 60:60. В овертаймі “Ліберті” дотиснули суперника, святкувавши тріумф із підсумковим рахунком 67:62.

Для “Ліберті” це був шостий фінал, і п’ять попередніх нью-йоркських баскетболісток програли – тричі “Г’юстону” (1997 – 2000), по разу – “Лос-Анджелесу” (2002) та “Лас-Вегасу” (2023).

Найтитулованішими командами WNBA є “Міннесота Лінкс”, “Г’юстон Кометс” і “Сіетл Сторм”, причому останні дві команди виграли всі чотири зі своїх фінальних протистоянь.

Регулярний чемпіонат чоловічого сезону НБА 2024/25 розпочнеться 22 жовтня.