Останні новини

БК “Кривбас” здобув перемогу над “Старим Луцьком” у Суперлізі

- 20 Жовтня 2024, 08:10

“Старий Луцьк” зазнав поразки від “Кривбасу” у матчі домашнього баблу Суперліги-2024/25.

Перша чверть залишилася за господарями бабла – 25:19. У другій 10-хвилинці “Кривбас” вирівняв гру, на велику перерву команди пішли за рівного рахунку – 36:36.

Третій ігровий відрізок залишився за криворізькою командою, яка в останній чверті зуміла довести справу до підсумкової перемоги – 79:74.

У складі “Кривбасу” 25 очок набрав Михайло Бублик, а Едді Хант оформив дабл-дабл (16 очок + 10 підбирань). Також дабл-дабл зробив гравець “Старого Луцька” Степан Лесик (16 очок + 11 підбирань).

У наступному матчі “Старий Луцьк” зіграє з “Черкаськими Мавпами”, а “Кривбас” зустрінеться із БК “Рівне”. Поєдинки заплановані на 20 жовтня.