Останні новини

Жіноча збірна України обіграла Чехію в останньому матчі відбору на ЧС-2025

- 20 Жовтня 2024, 14:10

Жіноча збірна України з футзалу розгромила Чехію (4:1) у відборі на ЧС-2025.

Українки вже до 9-ї хвилини відзначилися двічі – по голу в активі Анастасії Кліпаченко та Юлії Костюк. У період з 24-ї по 26-ту хвилини Україна знову забила двічі – відзначилися Ірина Дубицька та Дар’я Ковшик. Чехію згодом вистачило лише на гол престижу.

На жаль, ця перемога не має вирішального турнірного значення для жіночої футзальної збірної України. Вчора Франція обіграла Північну Ірландію (5:2) і саме вона з сімома очками в активі виграла групу 3. У наступний еліт-раунд кваліфікації проходить лише переможець групи.

Нагадаємо, що в рамках цього раунду відбору Україна раніше розгромила Північну Ірландію (6:0) та програла Франції (1:3).

Перший в історії жіночий чемпіонат світу з футзалу у 2025 році приймуть Філіппіни. Учасниками фінальної частини стануть 16 збірних.