Збірна України програла Франції на старті кваліфікації ЧС з футзалу серед жінок

Жіноча збірна України з футзалу стартувала у відбірковому турнірі до ЧС-2025 матчем з Францією.

У першому таймі українки наробили помилок, за що й поплатилися. Вже на 8-й хвилині зустрічі Альбербіде відкрила рахунок, зігравши на добиванні. Згодом перевагу подвоїла Атаманюк – француженка родом з України. Футзалістка відправила м’яч з восьми метрів. Суперниці України досить багато ризикували і отримали у підсумку 4 фоли.

По перерві, нашим землячкам вдалося відігратися: Кислова від своїх воріт закинула м’яч на Воловенко і та головою переправила його у ворота. Непогані шанси також були у Шульги та Титової. На 37-й хвилині “синьо-жовті” залишилися в меншості через вилучення Дубицької – українка отримала дві жовтих. Крапку у грі поставила Біттерлін, принісши своїй команді перемогу з рахунком 3:1.

Нагадаємо, кваліфікація першого в історії Чемпіонат світу, який відбудеться наступного року на Філіппінах, проходить в Чехії. Українки потрапили до відбіркової групи 3, де їхніми суперницями стали збірні Франції, Північної Ірландії та Чехії (господині турніру).