Збірна України U-17 розгромила Казахстан та достроково вийшла у другий раунду відбору на Євро-2025

Збірна України U-17 провела другий матч у відборі на Євро-2025, здобувши розгромну перемогу над однолітками із Казахстану (3:0).

До середини другого тайму на табло стадіону в Ейпені тримався рахунок 0:0, але в період з 69-ї по 73 хвилину команді Юрія Мороза вдалося відзначитися трьома забитими м’ячами. Їхніми авторами стали Іван Андрейко, Арсен Залипка та Мухаммад Джурабаєв.

Таким чином юнацька збірна України достроково кваліфікувалась у другий раунд відбору на Євро-2025 – гарантовано не фінішує нижче другого місця у квартеті. Наразі “синьо-жовті” перебувають на першому місці турнірної таблиці, випереджаючи Бельгію за рахунок кращої різниці голів.

Турнірна таблиця

1. Україна U-17 – 6 очок (2 матчі), 7:2 (різниця голів);
  2. Бельгія U-17 – 3 очки (1), 3:1;
  3. Косово U-17 – 0 (1) 2:4;
  4. Казахстан U-17 – 0 (2) 1:6.

Нагадаємо, що сама кваліфікація відбувається у Бельгії, а у стартовому її турі Україна U-17 здобула перемогу над Косовом U-17 (4:2).

У заключному третьому турі підопічні Юрія Мороза протистоятимуть господарям – збірній Бельгії U-17. Ця зустріч відбудеться 15 жовтня у Генку.