“Шахтар” розписав безгольову нічию з “Болоньєю” у першому поєдинку Ліги чемпіонів

18 вересня донецький «Шахтар» розпочав свій виступ у Лізі чемпіонів серед 36 команд. Для гірників старт у турнірі серед найкращих клубів Європи став уже 19-м в історії.

Першим суперником українців була «Болонья», яка вперше виступала в турнірі. На початку матчу Пош порушив правила проти Егіналду в своєму штрафному майданчику, однак Судаков не зміг реалізувати пенальті, програвши дуель воротарю Скорупському. «Болонья» відповіла небезпечним моментом від Кастро після флангового навісу, що завершився кутовим ударом.

Загалом обом командам було важко контролювати м’яч, і гольових моментів було небагато. Ближче до перерви почали з’являтися удари по воротах, проте їм бракувало точності. У доданий час Різник врятував після небезпечного удару Кастро. Варто зазначити, що Маріно Пушич змушений був зробити дві заміни у першому таймі через травми Сікана та Коноплі.

Другий тайм почався з непоганих сейвів Різника після ударів Фаббіана з меж штрафного майданчика та Лікоянніса зі стандарту. Пізніше Фаббіан не зумів забити з кількох метрів — знову голкіпер «Шахтаря» врятував команду. Кастро небезпечно пробивав поруч зі стійкою, а трохи згодом він ледь не влучив у верхній кут ударом з далекої дистанції.

«Шахтар» відповів небезпечним моментом Зубкова, але в останній момент йому не дали пробити по воротах. У компенсований час «Болонья» мала кілька шансів відзначитися, але не змогла цього зробити. Отже, українська команда розпочала турнір з нульової нічиєї на виїзді — 0:0.