Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи зі стрільби в Чехії

З 26 серпня по 4 вересня у Плзені (Чехія) проходив чемпіонат Європи зі стрільби кульової по рухомій мішені з 10 м та 50 м.

Спортсмени Дніпропетровщини у складі Вікторії Рибовалової, Аліни Ткалик та Романа Чадая, тренерів Олексія Виливанова та Станіслава Лосяна, на цих змаганнях вибороли 13 медалей.

Спортсменка Дніпропетровської ОШВСМ Вікторія Рибовалова завоювала 3 «золотих» та по одній срібній та бронзовій медалі. Вікторія також встановила рекорд Європи у вправі МГ-11А (і виграла в цій дисципліні).

Вихованка КПНЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа №7” Криворізької міської ради та змінного складу Дніпропетровської ОШВСМ Аліна Ткалик виборола 4 золотих, срібну та 2 бронзові медалі. Аліна змагалась серед юніорів.

Спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Роман Чадай виборов «золото» у вправі ГП-11а в командному заліку. Усі троє атлетів – вихованці криворізької школи стрільби.